69danguje forumas
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goda Alijeva pagaliau pasiryžo viską papasakoti!!!

Go down

Goda Alijeva pagaliau pasiryžo viską papasakoti!!! Empty Goda Alijeva pagaliau pasiryžo viską papasakoti!!!

Rašyti  Admin Antr. 11 17, 2009 1:29 pm

SARKAZMU PASIŽYMINTIS SKANIŲ NAUJIENŲ PORTALAS PANELE.LT ŠĮ STRAIPSNĮ REKOMENDUOJA SKAITYTI IR TIEMS, KURIE AMŽINAI PYKSTA DĖL MŪSŲ JUOKELIŲ. ČIA MES JŲ MAŽAI PRIDĖJOME. TAD NEBAMBĖKIT, O SKAITYKIT Smile



Ilgą laiką vengusi žurnalistų dėmesio garsioji grupės "69 Danguje" gražuolė Goda Alijeva pagaliau pasiryžo atviram pokalbiui. Išskirtiniame savo interviu portalo Olialia.lt žurnalistams Goda papasakojo apie tai, ką išgyveno per pastaruosius metus ir atskleidė, kuo gyvena dabar... Mieli skanių naujienų skaitytojai ir mėgėjai, paskaitykit, ką Goda slėpė, apie ką nenorėjo tiek laiko kalbėtis.



Interviu su Goda pradedamas džiaugsmu, kad pagaliau visi „Vakaro žinių“ kalendorių turėtojai galės atsiversti naują lapą, kurį, žinoma, puošia viena pačių gražiausių ir populiariausių Lietuvos įžymybių – Goda Alijeva. Interviu pradžioje mergina pasidžiaugia, kad kalendoriui fotografuotis jai patiko, kad nuotrauka gera. Na, o tada ji ima pasakoti ir atsakinėti į klausimus apie gyvenimą. Apie tai, kuo labiausiai pletkų mėgėjai domisi...


JI PAGALVOJA, KAD "VELNIOP VISKĄ"

- Mėgaujuosi kasdienėmis akimirkomis. Amžinai scenoje nebūsiu, kada nors ateis laikas, kai iš jos pasitrauksiu, tik nežinau kada išmuš ta valanda. O kol kas - kol galiu, kol noriu, tai ir dainuoju, dalyvauju įvairiuose projektuose, - pasipasakoja Godutė (taip ją vadina vyras Rolandas Alijevas).



O dabar... Tai, ko ilgai laukėte, norėjote, troškote! Klausimai - atsakymai... Be jokių skliaustelių, be jokio sarkazmo. Viskas tik jums ir dėl jūsų:



- Būdavo momentų, kai pagalvodavai: „Velniop viską"?

- Ir dabar būna! Ypač kai draugės prisiskaito komentarų internete apie mane ir pasakoja, su kokiais purvais aš ten maišoma. O aš galvoju, kad visi tie komentatoriai turėtų man pavydėti. Aš juk turiu viską, ko mano širdis trokšta. Siekiu savo tikslų išsipildymo, nestoviu vietoje, dedu daug pastangų. Vien dėl to, kad esu matomas žmogus, visiems mane labai lengva kritikuoti. Gerai kartą pasakė Sabina Repčenkienė: „Visada atsiras, kas mes šešėlį arba apjuodins net patį geriausią ir tyriausią žmogų". Aš to nebijau, nuo to nepasislėpsi.

- Kadangi esi žinoma, tai visi jaučiasi turintys teisę išsakyti savo nuomonę apie tavo gyvenimą...

- Tai ne jų reikalas. Nepaisant visko, esu paprastas žmogus ir turiu teisę elgtis kaip noriu. O aš noriu daryti savo klaidas, elgtis būtent taip, kaip aš noriu. Gal kartais ir kvailai pasielgiu, bet pati mokausi iš savo klaidų ir noriu tą daryti. Galų gale studijuoju universitete, pati užsidirbu pinigus, esu ištekėjusi - turiu viską, ko man reikia. Man sekasi.

- O gatvėje ar daug dėmesio sulauki?

- Aš nepastebiu to dėmesio. Be to, savo kasdieniame gyvenime noriu būti nepastebima, pilka pelė. Kai esu scenoje - prašome, žiūrėkite į mane, apkalbinėkite, bet kai nuo jos nulipu, noriu ramybės.

- Ar santuoka ką nors pakeitė tavo gyvenime?

- Taip, pakeitė - visi to manęs klausinėja. Tačiau manau, kad viskas apsiverčia ne tada, kai tau užmauna vestuvių žiedą, bet nuo tada, kai tau pasiperša. Tuomet viskas išties kardinaliai pasikeičia: su žmogumi tampi artimesnis, santykiai tampa rimtesni, nebėra jokių pykčių, nepasitikėjimo, pavydo...




JOS TETA IŠSISKYRUSI Sad

- Nemanai, kad tavo santuoka buvo labai greita?

- Yra žmonių, kurie kartu praleidžia dešimt metų ir išsiskiria nesusituokę, yra ir žmonių, kurie susituokia praėjus mėnesiui nuo pažinties. Taip nutiko mano tetai. Mano giminėje yra nemažai panašių atvejų. Nėra laimės, meilės ar gyvenimo kartu recepto, tinkamo visiems.

- Minėjai, kad tau sekasi. Kodėl? Gal gimei po laiminga žvaigžde, o gal žinai kokį slaptą tau tinkantį laimės receptą?

- Sunku pasakyti... Manau, kiekvienam žmogui sekasi, jei jis gyvenime daro tai, kas jam patinka. O jei žmogus daro tai, kas jam nepatinka - tai jo paties pasirinkimas. Kalbant apie jaunimą, jeigu kažkas blogai jaučiasi, kad neturi geros mašinos ar negali sau leisti kažkur, kur norėtų nueiti - jis pats kaltas. Aš niekuo neypatinga, tačiau labai daug dirbau ir užsidirbau. Kodėl jie negali užsidirbti?

Gal mano darbas kažkam atrodo nerimtas, tačiau mes kiekvienas dirbame tai, ką išmanome ir kaip išmanome. Yra visokių darbų. Kitam galbūt bus tinkamesnis darbas biure. Labiausiai ir kritikuoja būtent tie žmonės, kurie nieko neveikia. Jie savyje turi sukaupę daugiausiai pykčio. Kritikuoti labai lengva, tačiau man jų gaila. Imkite ir bandykite daryti tai, ką norėtumėte - kas jums trukdo?


APIE PIKTUS JŪSŲ KOMENTARUS jai PAPASAKOJA DRAUGĖS

- Gal užsisėdi internete rašydami komentarus...

- Aš jų nebeskaitau, draugės man papasakoja. Ypač buvau pasišlykštėjusi, kai kažkas iš už krūmo nufotografavo ir žurnalistams pardavė mano mergvakario nuotraukas. Jose - mes tik atvykusios į šventės vietą, sėdime pavargusios, susivėlusios. O jau komentarai prie šių nuotraukų! Ir kuo tik mes visos nebuvome išvadintos!

- Turbūt paauglystėje tikrai neįsivaizdavai, kad tave kada nors medžios fotografai, pasislėpę už krūmo, o informaciją apie tavo vestuves pardavinės už 5000 Lt?

- Tikrai ne! Nelaikau savęs ypatinga žvaigžde, dėl ko turėčiau sulaukti tokio dėmesio. Niekada su tokiais dalykais nebuvau susidūrusi ir net nebūčiau patikėjusi, kad tai galėtų vykti Lietuvoje. Apskritai apie mūsų spaudą, ypač kai kuriuos interneto portalus turiu savo nuomonę. Pati matau, kai kažkokie rašeivos iš absoliučiai niekinės informacijos prirašo kažkokių niekinių straipsnių apie mano draugus, pažįstamus. O paskui žmonės galvoja, kad mes čia patys lendame žurnalistams į akis ir norime, kad apie mus rašytų. Aš nenoriu, kad apie kiekvieną mano žingsnį rašytų, kad mano apatinius aptarinėtų! Dažnai būna, kad išties pasirodo labai nereikšmingų straipsnių, tačiau, vadinasi, žurnalistams to reikia...


IŠVAŽIUOS SU VYRU

- Kaip įsivaizduoji savo gyvenimą, kai baigsi karjerą scenoje? Ar norėtum būti tik namų šeimininke ir gera žmona?

- Manau, kad tikrai galėčiau, bet vietoje man būtų sunku nusėdėti. Turiu labai daug naujų idėjų ir minčių dėl veiklos, visai nesusijusios su pramogų pasauliu.

- Tačiau girdėjau, kad turi ir minčių išvažiuoti iš Lietuvos...

- Taip, jeigu reikės išvažiuoti mano vyrui, aš važiuosiu kartu. Bet juk neišvažiuosiu amžiams, turiu Lietuvoje darbų. Jeigu išvažiuosiu, tai būtinai grįšiu.

- O kada galėtumėte iškeliauti?

- Tikrai nežinau. Gali nutikti ir taip, kad mes čia dabar sėdime, kalbame, o po savaitės aš jau būsiu išvažiavusi...

- Kokią šalį įsivaizduoji kaip galinčią tapti jūsų naujais namais?

- Sunku pasakyti, man viskas įdomu. Gal tik į Rusiją nenorėčiau... Bet man patinka Europa, ypač šiltos šalys, tad, manau, pagyventi Italijoje, Ispanijoje būtų tikrai smagu.

- Turbūt jau nusibodo klausimai apie santuoką, vyrą..?

- Tikrai taip.

- O kokie klausimai nenusibodo?

- Visuomet smagu kalbėti apie grupės „69 Danguje" reikalus ar mano ir Luko bendrą projektą. Nors, tiesą sakant, pastaruoju metu kažkaip užsidariau, nelabai jau noriu iš viso apie savo gyvenimą kalbėti. Dabar labiausiai norėčiau gulėti su vyru lovoje ir žiūrėti kokį kvailą serialą. Kita vertus, suprantu, kad yra žmonių, kuriems įdomu...


TAI - NE VISAS GODOS INTERVIU! NORI DAUGIAU? ESI SUINTRIGUOTA? TU TA, KURI NORI VISKĄ ŽINOTI? NEDELSK, TUOJ PAT UŽSUK Į PORTALĄ OLIALIA.LT, O JAU TEN RASI DAR KELIS ATSAKYMUS, SUŽINOSI, AR TIK JI NEKETINA KRAUSTYTIS Į VILNIŲ IR T.T
O DABAR TIEMS, KURIEMS JOKIE STRAIPSNIAI IR INTERVIU NERŪPI. TIEMS, KURIUOS VILIOJA TIK NUOTRAUKOS. JIEMS MES TURIM SIURPRIZĄ. OLIALIA.LT mIELAI SUTIKO PASIDALINTI "VAKARO ŽINIŲ" KALENDORIAUS KADRAIS SU GODUTE... PAŽIŪRĖKIT, PAŽIŪRĖKIT Į MŪSŲ nuotraukų GALERIJĄ!!!
GODA APIE ŠIAS NUOTRAUKAS: "Idėja man labai patinka ir šis kalendorius ją išpildė nuo A iki Z. O kad jis tokiu pavirstu, žinau, buvo įdėta labai daug darbo. Net nepagalvočiau, kad nuotraukos gali būti atrinkinėjamos taip skrupulingai: žiūrint, ne tik, kad veidas gražus būtų, bet ir kur gražiau ranka padėta ar koja pasukta..."Goda Alijeva pagaliau pasiryžo viską papasakoti!!! Vestuv10

Admin
Admin

Pranešimų skaičius : 20
Join date : 2009-11-17
Miestas : Vilnius

https://69danguje.forumotion.net

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume